У Бања Луци, дана 25.06.2026. године у просторијама Угоститељско-трговинске-туристичке школе одржана је 5/26 редовна сједница скупштина Савеза.
Сједници је, поред руководства присуствовало укупно 39 делегата, представника ватрогасно-спасилачких јединица Републике.
На сједници су разматрани и усвојени Извјештај о пословању за 2025. годину као и Финансијски план за 2026. годину.
Скупштина је разматрала и годишњи Ревизорски извјештај а такође дискутовало се и по питању актуелне теме везане за израду законских рјешења о чему је заузет јединствени став свих делегата.
По окончању сједнице, уручену су захвалнице колегама који су у међувремену отишли у пензију, а из следећих јединица: Србац, Фоча, Милићи и Кнежево.

